Videmu: Anlatım Videosu Ajansı
27 Nis 2015

Videmu: Anlatım Videosu Ajansı

Unutkan mısınızdır? Bir videoyu izledikten veya bir makaleyi okuduktan birkaç dakika sonra detaylarını unutur musunuz?

Peki, bunun sebebi ne? Bunuyor musunuz? Tabi ki hayır. Bir gün içinde tükettiğimiz bilgi miktarı o kadar çok ki detayları hatırlamak neredeyse imkânsız. Tabii bir explainer videoyla bu durumu değiştirmek mümkün.

Yapılan araştırmalara göre ortalama bir kişinin hem işitsel hem de görsel duyularının uyarılması, hatırlama kabiliyetini %58 artırıyor.

 

Animasyon anlatım videosu:

–        Personel eğitimi,

–        Yeni bir iş konseptinin tanıtılması,

–        Yeni bir hizmet veya ürünün tanıtılması,

–        Potansiyel müşterilerle iletişim kurulması,

–        Aday müşteri yaratma, ve

–        Halkla ilişkiler ve promosyon

gibi amaçlar için ideal çözümdür.

En iyi explainer video, kısa ve teşvik edici olanıdır. İzleyicinin kafasını karıştıran veya uzun olan videolar, esas mesajın akılda kalmasını engeller. Sürekli pazarlama mesajlarıyla, satış sunumlarıyla ve sosyal medyayla bombardımana tutulduğumuz şu dünyamızda sadece ziyaretçilerinizin sizi hatırlamasını sağlamak, çok önemli bir konudur.

Videmu ekibi olarak biz, farklı animasyon tarzlarında explainer videolar hazırlıyoruz. Çalışma sürecimiz, müşterimizin ihtiyaçlarını anlamak ve 5 haftalık bir döngü içinde bu ihtiyaçları karşılayacak bir animasyonlu explainer video üretmekten oluşuyor.

Müşterilerimizden aldığımız övgüler sayesinde Tefal, Home Sweet Home, LC Waikiki, Amerikan Hastanesi, KIA ve Huawei gibi büyük firmalarla çalışma fırsatını yakaladık. Ve şimdi sizinle de çalışmak istiyoruz.

Daha önce hazırlamış olduğumuz anlatım videolarını görmek için http://www.videmu.com/ adresini ziyaret edip portfolyomuzu inceleyebilirsiniz.

 

Animasyon anlatım videosu, şirketlerin yeni bir konsepti, fikri veya hizmeti müşterilerine iletebilmesinin en iyi yollarından biridir. Hedefiniz yeni bir eğitim vidosuyla çalışanlarınızı eğitmek de olsa, müşterilerinize yeni bir hizmetinizi tanıtmak da olsa bunu başarabilmenin anlatım videosundan daha iyi bir yolu yoktur.

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>