Etkileyici bir videoya sahip olmanız için sadece birkaç adım var

 

videmu-icons-03

Bize ulaşarak talebinizi bildirdiğinizde size en kısa zamanda geri dönüş yapıp siz ve video yapmamızı istediğiniz konuda ayrıntılı bilgi alırız.

videmu-icons-04

Ayrıntılı bilgi aldıktan sonra size en uygun konsepti bulmak için bir çalışma yaparız ve size sunarız.

videmu-icons-05

Bütün bu alıştırma adımlarından sonra videonuzda kullanılacak seslendirme için metin yazılır. Eğer hazır bir metniniz varsa da üzerinden beraber geçeriz ve görselleştirmeye en uygun hale getiririz ve seslendirmeyi gerçekleştiririz.

videmu-icons-06

Metin ve seslendirme aşamaları tamamlandıktan sonraysa storyboard çalışması yapılır. Hikayenin gidişatı sizin isteklerinize göre oluşturulur. Artık videoyu yapacağımız adıma geliriz.

videmu-icons-07

Videoyu yapmamız için bütün malzemeler hazırlanır. Prodüksiyon başlar. Sizi video yapımının her adımından haberdar eder ve başa dönmeye gerek kalmadan değişiklikleri üretim aşamasında yaparız.

videmu-icons-08

Video yapımı bittikten sonra size sunumu yapılır. İllaki içinize sinmeyen ya da değişmesini istediğiniz şeyler olacaktır. Revizyon kısmına geçilir.

videmu-icons-09

Sizi ve hedef kitlenizi tatmin edecek bir ürün ortaya çıktıktan sonra video, uygun formatlarda size teslim edilir. Hatta eğer isterseniz, Youtube başta olmak üzere video paylaşım platformlarına yüklenir, optimizasyonu yapılır.